Plakat

Stworzenie wymarzonej przestrzeni wymaga pracy oraz odpowiednich dodatków. Jeśli chcesz dodać swojemu wnętrzu charakteru zrób, to poprzez plakat.

Na zamówienie stworzymy dla Ciebie odpowiedni wymiar grafiki, który z łatwością dopasujesz do wielkości Twojego wnętrza. Dostępne w naszej ofercie plakaty możesz umieścić na dowolnej przestrzeni zarówno w mieszkaniu, jak i obiektach publicznych, np. biurach czy siłowniach.

Nasze fototapety wykonane są z wysokiej jakości materiałów, drukujemy je na najlepszych papierach i laminujemy, dzięki czemu możesz z łatwością zmyć z nich zabrudzenia. Warto umieścić je, np. w pokoju dziecięcym, w ten sposób nie musimy się martwić o usunięcie plam. Fototapety sprawdzą się również w kuchni i łazience, ponieważ laminat, którym zostały pokryte jest odporny na wodę i tłuszcz.

Ogromną zaletą fototapety na zamówienie jest również jej łatwy montaż oraz demontaż, który możesz przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy równomiernie posmarować ją klejem i poczekać aż stanie się lepka, następnie przy pomocy poziomicy równo przykleić do ściany. Fototapetę możesz w łatwy sposób usunąć bez szpachlowania i czasochłonnego oczyszczania ścian, dzięki temu szybko wymienisz wzór na inny.

Oferowane przez nas plakaty dodadzą charakteru Twojemu wnętrzu - żeby dobrze się prezentowały należy odpowiednio dopasować je na wymiar pomieszczenia. Na duży plakat możesz sobie pozwolić jeśli posiadasz wysoką pustą ścianę, mała natomiast sprawdzi się w zagospodarowanych już pomieszczeniach jako stylowy dodatek.

Inspiracje