Naklejka Czołgi

Naklejka  z czołgiem - ozdoba nie tylko dla miłośników pojadów gąsienicowych

Naklejki to coraz popularniejsza dekoracja. Znalazła się już w wielu domach i zdobi różne przedmioty oraz powierzchnie, można bowiem przyklejać ją w różnych miejscach, nawet ruchomych jak drzwi szafy, gdy wybierze się naklejkę podzieloną na części.
Dla osób zafascynowanych wojskiem ciekawą propozycję mogą stanowić naklejki przedstawiające czołgi. W naszej ofercie znajdują się zarówno zdjęcia, jak i grafiki wektorowe z czołgami oraz transporterami opancerzonymi.


Czołgi w ogniu, w czasie walk, na tle dymu i ciemnych chmur, podczas ataku i rekonstrukcji historycznych, przejeżdżające przez bagna czy pustynie to tylko część dostępnych propozycji dla tych, których pasją jest tematyka wojenna i ciężki pojazdy militarne. Liczymy, że dzięki różnorodności ujęć (całych czołgów lub też ich poszczególnych elementów) oraz modeli czołgów- zarówno zabytkowych, muzealnych jak i współczesnych, nowoczesnych, każdy klient zainteresowany tą tematyką znajdzie coś odpowiedniego do wyeksponowania w swoim mieszkaniu.

Polecamy również inne nasze wydruki z podobnych kategorii jak fototapeta czołg, plakat z czołgiem lub naklejka motoryzacja.

Każda nasza naklejka drukowana jest na indywidualne zamówienie klienta i na wymiar.

Naklejka z czołgiem na wymiar