Obraz

Obraz na płótnie canvas czyli fotoobraz stworzony na wymiar

 

Fotoobraz to coraz częściej poszukiwana przez klientów opcja, która z całą pewnością uatrakcyjni każde wnętrze. Nasza galeria zdjęć oferuje ponad 50 milionów obrazów, które zamienić można na wysokiej klasy, elegancki obraz na płótnie. Do Państwa dyspozycji należy wybór jakiego rodzaju wydruk upiększy wasz salon, sypialnię, pokój dziecka czy gabinet oraz miejsce pracy czy też biuro.
Często nasi klienci wybierają zdjęcia z kategorii pejzaże, krajobrazy oraz słynne reprodukcje czy postacie z bajek. Wszystkie po realizacji, pięknie ozdabiają wnętrza, trwałym obrazem na specjalnym płótnie Canvas. Należy tylko poświęcić czas, by wyszukać zdjęcie z naszej galerii, które spełnia Państwa estetyczne i wizualne oczekiwania.


Zajmujemy się również najwyższej jakości wydrukiem obrazów z Państwa prywatnych zasobów. Wystarczy sprawdzić na stronie czy zdjęcie z Państwa wakacji, dziecka, pupila czy sesji ślubnej spełnia możliwości wysokiej rozdzielczości wydruku, który umożliwi stworzenie unikatowego obrazu na płótnie.
Będzie to na pewno pamiątka na lata, ponieważ obrazy typu Canvas, drukowane na specjalnie przeznaczonym bawełnianym płótnie, w naturalnej, sosnowej ramie, ozdobią wnętrze wciąż żywymi kolorami przez wiele lat. Jeśli masz wątpliwości czy twoje zdjęcie nadaje się na stworzenie obrazu na płótnie, prześlij go nam z interesującymi wymiarami. Nasi graficy rozwieją Państwa wątpliwości i pomogą poszukać optymalne rozwiązanie.
Drukowane przez nas obrazy na płótnie, dostępne są również jako obrazy wieloelementowe w wielu wersjach wymiarowych. Gwarantujemy fachową poradę i doradztwo. Serdecznie zapraszamy.

Węceje o fotoobrazach na płótnie canvas ...

Fotoobraz - obraz drukowany na płótnie canvas

Obrazy to wciąz niezwykle popularny i lubiany element wystroju każdego atrakcyjnego wnętrza, a te drukowane przez nas na Wasze indywidualne zamówienie, są bardzo ciekawą alternatywę dla innych grafik i obrazów wytwarzanych tradycyjnymi metodami lub tych szroko dostępnych i powtarzalnych lub powszechnie znanych wzorów oferowanych przez duże sieci handlowe.

W przypadku obrazu na płótnie canva wykonywanego na wymiar, ogromna ilość wzorów oraz wielemożliwych rozmiarów do wyboru,  pozwalają na stworzenie dostosowanego do infywidualnych potrzeb każdego naszego klienta, ciekawego i unikalnego wydruku naciągniętego na sosnową ramę, który dodatkowo będzie idealnie dobrany do Wszego wnętrza zarówno pod względem kolorystyki oraz wymiarów.


Obrazy na płótnie canvas - co to jest?

Wysokiej jakości zdjęcie drukowane jest na profesjonalnym i naturalnie wygladającym płótnie płótnie typu Canvas. Następnie zostaje naciągnięte na drewnianą, sosnową ramę. Taki rodzaj wydruku bardzo przypomina wyglądem i strukturą tradycyjny i normalny obraz namalowany na płótnie. Drewniana rama obrazu jest niewidoczna natomiast boczne krawędzie są również zadrukowane. Sprawia to  że obraz na płónie canvas w takiej formie nadaje sie do powieszenia  bez niezbędnej konieczności innego obramowania. Bardzo ciekawy efekt możecie Państwo uzyskać wybierając obraz wieloczęściowy. Wybrane zdjęcie jest dzielone na kila mniejszych fragmentów i wieszając je na ścianie tworzy całościową, niecodzienną kompozycję która wygląda jeszcze bardziej ciekawie.

Inspiracje