Naklejka Graffiti

Przekonaj się jak wielkie możliwości dekoracyjne daje fototapeta graffiti!

Powstanie graffiti ma długą historię, która przeplata się z sytuacją polityczną i społeczną w wielu krajach zlokalizowanych nie tylko na terytorium Ameryki czy Azji, ale również Europy. Od samego początku istnienia ta forma publicznej manifestacji swoich poglądów czy chęci zauważenia przez środowisko rówieśnicze kojarzona była przede wszystkim z chuligańskimi wybrykami młodych ludzi, którzy poszukiwali w swoim życiu nowych wyzwań i coraz większej dawki adrenaliny oraz zakochali się w street art. Z biegiem lat ta forma stale ewaluowała. Było to na tyle nowe i interesujące zjawisko społeczne, że stało się ono przedmiotem badań naukowych a kulturolodzy uznali graffiti jako ważny i nieodłączny element współczesnej kultury. Z tego powodu zostało ono uznane za jeden z rodzajów sztuki. Pomimo to, ze graffiti było bardzo długo nieakceptowane w wielu państwach a jego stworzenie szczególnie na obiektach chronionych i budynkach użyteczności publicznej wiązało się z dotkliwymi konsekwencjami prawnymi, nowi twórcy potrafili zamienić bohomazy szpecące krajobraz w wyjątkowe obrazy, które do dnia dzisiejszego przyciągają uwagę zarówno mieszkańców miast jak i licznych turystów chcących zobaczyć na własne oczy kolorowy mural. Idąc z biegiem czasu wprowadziliśmy do naszej oferty fototapety graffiti. Choć nie wszyscy to wiedzą odpowiednio dobrana dekoracja ścienna, taka jak fototapeta z graffiti może diametralnie zmienić wizerunek wnętrza, dzięki czemu jej zastosowanie daje niemal nieograniczone możliwości dekoracyjne!    

Propozycja dla aktywnych, pełnych energii osób, które potrzebują, aby ich wnętrze również miało swoją dynamikę i feerię barw. Graffiti na ścianie nie musi być koniecznie nieestetycznymi malunkami na murze. To prawdziwa sztuka, którą warto przenieść także na salony. Fototapety z graffiti z pewnością spodobają się osobom, które szukają oryginalnych i nietypowych rozwiązań aranżacyjnych a gatunku street art. Graffiti z pewnością przyciągnie spojrzenia, będzie głównym elementem dekoracyjnym i stworzy we wnętrzu pełen energii klimat. To zdecydowanie rozwiązanie dla osób młodych, które nie boją się pewnego chaosu i krzyczących ścian. Fototapeta z graffiti idealnie pasuje do pokoju nastolatka, osoby twórczej i kreatywnej oraz do niektórych biur. Do wyboru mamy szereg wzorów i motywów, spośród których z pewnością znajdziesz coś idealnego na własną ścianę. Nasze fototapety na zamówienie spełniają wszystkie wymagania odnośnie jakości i precyzji wykonania. Dzięki temu fototapeta z graffiti z pewnością przez długi czas będą cieszyć oczy i wzbudzać uśmiechy zachwytu.

Nie musicie malować na ścianie graffiti. Dzięki naszym fototapetom każdy może zamieścić na ścianie mural bez konieczności malowania sprejem.

Ta dekoracja naścienna  doskonale sprawdzi się w pokoju młodego chłopaka, miłośnika muzyki lub też w klubie lub barze.

Więcej o fototapetatach graffiti...

Fototapeta z graffiti – propozycja stworzona z myślą nie tylko o fanach i twórcach sztuki ulicznej

Współczesna sztuka uliczna znacząco różni się od tego, co reprezentowała sobą na początku swojego istnienia. Aktualnie coraz częściej wiąże się ona z manifestacją młodego pokolenia, choć nie jest to jedyna funkcja tego rodzaju sztuki. Kolorowe graffiti w wielu miastach na świecie i w Europie można znaleźć jedyne w swoim rodzaju muralach, które tematycznie nawiązują do ważnych wydarzeń społecznych, przemian politycznych czy wydarzeń historycznych mających znaczący wpływ na dane państwo, kontynent czy nawet cały świat. Liczni twórcy obecnie tworzący graffiti na ścianie w swoich pracach plastycznych podkreślają przywiązanie do ojczyzny i patriotyzm. Graffiti jako jeden z wiodących kierunków w sztuce współczesnej niejednokrotnie jest swojego rodzaju hołdem, jaki twórcy oddają poległym bohaterom czy wybitnym osobistościom. Gatunek sztuki powiązany z twórczością uliczną traktowana jest jako głos młodego i niezależnego pokolenia, które szuka nowych wzorców oraz chce dokonać czegoś unikalnego, dzięki czemu zapisze się ono na kartach historii. Z tego względu tapeta graffi jest niezastąpionym elementem dekoracyjnym, który odmieni wystrój w pokoju niemal każdego nastolatka. Tematyka współczesnej sztuki ulicznej może szczególnie zainteresować również osoby zgromadzone wokół licznych subkultur i innych grup, które łączą ze sobą  ludzi w różnym przedziale wiekowym o podobnych zainteresowaniach, poglądach czy zbliżonym systemie wartości którzy lubią street art. Z tego względu kategorię zawierającą tapety z graffiti na ścianie polecamy również im. Warto pamiętać, że dekoracje ścienne z tej podstrony mogą wydołać prawdziwy zachwyt u osób, które interesują się szeroko rozumianą sztuką współczesną oraz u wszystkich, którzy cenią niezwykłe i nowatorskie rozwiązania dekoratorskie w swoich wnętrzach. 

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zamawiania wymarzonej fototapety graffiti?

Nie wszyscy wiedzą czym kierować się podczas zakupu swojej pierwszej fototapety. Nie ma w tym nic zaskakującego, albowiem ilość produktów dostępna na rynku może przyprawić o ból głowy nawet najbardziej wytrwałych Kupujących. W odróżnieniu od sklepów stacjonarnych, o bardzo okrojonej i wąskiej ofercie, w której dostępne są tylko najpopularniejsze rozmiary dekoracji ściennych, my proponujemy naszym Klientom zdecydowanie więcej. W licznych kategoriach zgromadzonych na wielu podstronach naszego sklepu internetowego znajduje się kilkaset zróżnicowanych motywów i wzorów a bogata gama kolorystyczna odmieni wystrój nawet najbardziej ponurego pomieszczenia. Naszym niepodważalnym atutem jest to, że każdy dostępny produkt, w tym również fototapeta jak graffiti może być dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Specjalizujemy się w realizacji marzeń Kupujących oferując im fototapety na zamówienie, dzięki czemu zamówiona dekoracja będzie „szyta na miarę”. Kolejnym ważnym i niebywale istotnym udogodnieniem jest możliwość wyboru odpowiedniego podkładu, który wpływa na właściwości produktu jak i jego parametry techniczne. Mają one szczególne znaczenie wówczas, gdy Klienci chcą zakupić fototapetę do pomieszczenia, które charakteryzuje się wysokim stopniem parowania cieczy lub niebezpieczeństwem kontaktu z cieczami lub innymi substancjami. Klientom, którym szczególnie zależy na trwałości zamówionej fototapety z graffiti na wymiar polecamy możliwość laminacji. Ciekawe wzory mogą Państwo znaleźć również w kategorii zdjęć fototapeta uliczka.

Szczycimy się bardzo bogatym asortymentem uporządkowanych w licznych kategoriach. Taka organizacja sklepu internetowego sprawia, że niemal każdy znajdzie u nas produkt idealny do swojego mieszkania, firmy lub biura. Spośród licznej konkurencji wyróżnia nas fakt, że priorytetem dla nas jest połączenie najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z chęcią pomożemy w wyborze najlepszego produktu i odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie fototapety graffiti.

Fototapety z graffiti