Obraz Uliczka

Obraz uliczka

Obrazy na płótnie przedstawiające uliczki znanych miejsc to świetny pomysł na ubogacenie wystroju mieszkania. Dzięki temu można uzyskać klimatyczne, przytulne wnętrze. W naszej ofercie posiadamy rozmaite i piękne zdjęcia przedstawiające kamienne uliczki znanych miast przyozdobione kwiatami, urocze kawiarnie w zacisznych alejkach, ulice zabytkowe oraz współczesne, w stylu retro lub nowoczesnym. Mamy nadzieję, że dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie to, czego szuka.

Obrazy to najbardziej klasyczna, od wieków znana forma dekorowania pomieszczeń. Obecnie istnieje możliwość ich drukowania na specjalnym płótnie Canvas, które swoją fakturą przypomina płótno malarskie. Taki obraz może stanowić niebanalny prezent lub ozdobę mieszkania, zwłaszcza, że istnieje opcja stworzenia unikalnej kompozycji poprzez zamówienie kilkuczęściowego obrazu (do czterech elementów) w wybranym rozmiarze. Każdy obraz na płótnie canvas z zabytkową uliczką jest tworzony na indywidualne zamówienie i dowolny wymiar.

Zapraszamy również do zakupów innych naszych produktów o podobnej tematyce jak naklejka uliczka, plakat ze starą uliczką lub obraz Nowy Jork.