Kategorie zdjęć

Inspiracje

Najczęściej szukane

Nowy Jork , Londyn , do salonu , Rzym , Kawa

Fototapeta na indywidualne zamówienie,

na wymiar do salonu, sypialni, kuchni, biura oraz każdego innego wnętrza

Do każdej zamówionej fototapety - klej GRATIS !!!


Fototapeta na wymiar, obrazy na płótnie, plakaty, grafiki, naklejki na meble, wydruki z twojego zdjęcia.

Tworzymy na wymiar i indywidualne zamówienie.

Nasze produkty stanowią łatwy i szybki sposób na oryginalną aranżację każdego wnętrza np. salonu czy kuchni. Dzięki dużemu wyborowi motywów - od pejzaży, poprzez słynne miasta i znanych ludzi, na motywach filmowych kończąc - łatwo dobrać obraz na płótnie, na ścianę w dowolnym pomieszczeniu, takim jak kuchnia, salon czy pokój dziecka.

W naszej ofercie znajdziecie nastrojowe fototapety i obrazy na płótnie, na wymiar do sypialni lub salonu, kolorowo-bajkowe dla dzieci, albo do kuchni, pięknie akcentujące charakter pomieszczenia, czy motywujące do wydajniejszej pracy do biura.

Każda wybrana fototapeta, obraz na płótnie canvas, plakat, naklejka lub dowolny inny wydruk stworzony na wymiar i na indywidualne zamówienie, umożliwi Ci znalezienie czegoś idealnego dla siebie i dowolnego wnętrza np. kuchni lub pokoju dziecka.

Jeśli chcesz, aby twoje najbliższe otoczenie odzwierciedlało twój charakter, doskonale trafiłeś! Fototapeta potrafi odmienić pomieszczenie nie do poznania.

Drukujemy na wymiar i na zamówienie, zarówno jeśli chodzi o produkty latexowe, na płótnie, na flizelinie, winylowe oraz samoprzylepne.

Nasza oferta spersonalizowanych wydruków grafiki w najwyższej jakości odmieni wnętrze twojego domu, biura, pokoju dziecka, czy każdej przestrzeni w której przebywasz.

Nasza oferta została podzielona na kilkadziesiąt kategorii, tak aby ułatwić Ci szybkie znalezienie właściwej dekoracji.

Możesz wybrać wzór biorąc pod uwagę miejsce przeznaczenia tj. do salonu, kuchni, sypialni, łazienki pokoju dziecka, czy biura. Dzięki temu bez problemu odnajdziesz właściwy wzór, który będzie stworzony tylko dla ciebie.


Aby odmienić starą szafę lub sprawić, by nowa nabrała indywidualnego charakteru, wybierz jeden z naszych produktów. W swojej ofercie posiadamy naklejki samoprzylepne na meble. Nałożenie wysokiej jakości grafiki na powierzchnie drzwi od szafy odmieni jej standardowy wygląd, tworząc unikatowy mebel, który może posłużyć np. dla Twojego dziecka.

Obrazy drukowane na płótnie canvas są doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Wybór z kilkudziesięciu milionów zdjęć pozwoli stworzyć jedno lub wieloczęściowy obraz na płótnie, dopasowany perfekcyjnie do twojego wnętrza np. kuchni, pokoju dziecka lub salonu.

Wszystkie nasze produkty są tworzone na indywidualne zamówienie. Możemy stworzyć dowolny wydruk z twojego zdjęcia.

Każda fototapeta w sklepie grafinia.pl jest wytwarzana na wymiar i na zamówienie.

Pamiętaj że obraz na płótnie oraz fototapeta na wymiar, są robione na indywidualne zamówienie i dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb oraz przeznaczona właśnie do twojego pomieszczenia np. salonu, kuchni lub pokoju dziecięcego.

W naszym sklepie możesz skorzystać z wyszukiwarki zdjęć, wpisując odpowiednią frazę lub wybrać w jednej z wielu kategorii np. Warszawa, góry, słoneczniki lub mapa świata.

Blog     Pytania

Więcej